HAKKIMIZDA

Mod Panel

Sıradanlığa karşı mobilya tasarımları üretme amacıyla 2002 yılında kurulan Mod Tasarım, yenilikçi bir iç mimari şirketi olarak doğdu. İlk günden beri hızla büyüyen Mod Tasarım yıllar içinde çoğalan ve farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitli ürün yelpazesiyle, kendi sektörlerinde uzmanlaşan Rubi by, Ofisçi ve Seperasyon Sistemleri markalarını ortaya çıkardı.

 

Seperasyon Sistemleri patentli özel ürünleriile açık ofislerin her çeşit bölme ihtiyacını karşılamak için kuruldu. Çoklu çalışma  ortamlarında, çalışan sayısı kaç olursa olsun kişiye özel alanlar yaratmak Seperasyon Sistemleri’nin işi. Zemin ile tavan arası, departmanlar arası veya masalar arasında ihtiyaç duyulan her kategori ve ölçüde bölme ihtiyacını Seperasyon Sistemleri karşılıyor.

Vizyonumuz

Müşterilerin açığa çıkmamış ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikli ürünleriyle sektörde lider mobilya üreticisi olarak dünyada söz sahibi olmaktır.

Misyonumuz

Gelişen dünyada ofislere nitelik kazandırarak  insan odaklı modern kaliteli tasarımlarile mobilya, seperasyon ve kişisel ofis sistemleri üretmek ve  sürdürülebilirlik ilkesine uygun milli ve global yön belirleyici firma olmaktır.

Temel Değerlerimiz

Sürdürülebilir, özgün, çalışan memnuniyeti odaklı, verimli, etkin, fark yaratır olmaktır.

_MG_9615.jpg
_MG_9566.jpg